Profil uživatele
avatar

KUK

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
6
0
Počet komentářů 20
Ohodnocené restaurace 3
Účast na gastroakcích 19

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 3

Moje komentáře

> 24. 02. 2018 - Augustiniánský dům, Symfonie: Drobná výtka - telecí sous...
Drobná výtka - telecí sous vide mohlo být o fous teplejší. Pak jen chvála. Pozorná, vstřícná, obsluha; perfektně připravené pokrmy. Amuse bouche - zauzená kachní prsa s čočkou naladila skvělou notu, "kozí" panacota excelentní smetanově jemná, hlavní chod potěšil skvěle prokombinovanou chutí hlívy, kurkumy, cizrny a telecího, jatýrka dodala hezký akcent, špenát a rajčátka byly potěšující odbočkou, sorbet s červené řepy příjemně osvěžil a zázvorové mouse chuťové zážitky korunovalo. Vrátíme se.
> 19. 02. 2018 - Aquarius Restaurant: Prostředí? Trochu teatrální...
Prostředí? Trochu teatrální v duchu magické Prahy, ale když na tuto hru přistoupíte, je Vám tam příjemně, o což se hodně zasloužil i vstřícný personál. Jídlo bylo přesně takové, jaké se dalo čekat od jeho popisu. Nejvíce mne zaujal bažant metoda sou-vide zvýraznila zvěřinovou chut a zároven masu dodala na bažanta nebývalou vláčnost a štavnatost. Zajímavá byla i panacota z baobabu - velmi zajímavá až sýrová chut v kombinaci s rakytníkovým želé tvoří zdařilou kombinaci. Vína skvělá.
> 29. 01. 2018 - Etnosvět: Etno svět naštěstí není...
Etno svět naštěstí není zase tak Etno (žádné tamtamy ani vysušené mumie se naštěstí nekonají), aby to odradilo. Asi nejvýstižnější slovo pro zážitek z návštěvy této restaurace je "příjemné", a hlavně chutné a moc hezky vyladěné "do lehka", doporučuji ochutnat. obsluha je milá, vstřícná. asi to nebyla poslední návštěva.