Profil uživatele
avatar

mapik

Foodie

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
0
Počet komentářů 3
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 4

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 2

Moje komentáře

> 23. 02. 2017 - Aria Hotel, CODA Restaurant: Velmi zajímavé prostřední,...
Velmi zajímavé prostřední, perfektní a moc příjemná obsluha, výborná vína, nicméně menu v rámci GRF bylo pro nás mírným zklamáním. Výjimkou byla kaše podávaná jako dezert, která byla vynikající a hlavně opravdu zajímavá. Hlavní chod (kuřecí supreme) byl podle mě prostě bez nápadu; maso bylo opravdu jemné a chutné, ale toto jídlo jako celek mě nijak neoslovilo. Polévka chutná, ale také nic zvláštního. Když pominu výhrady k jídlu, byl celkový dojem z restaurace velmi příjemný.
> 13. 02. 2017 - Red Pif: Jídlo bylo výborné a víno...
Jídlo bylo výborné a víno vynikající, včetně crémantu, který jsme si dali na úvod mimo GRF menu. Přidanou hodnotou rozhodně je úprava stejné suroviny na několikero způsobů. Mě osobně mírne zklamal jen dezert, který byl na můj vkus příliš přeslazený, ale to je hodně subjektivní věc, prezentace i nápaditost dezertu byla na jedničku, jako ostatní chody. Velmi se nám líbilo i prostředí restaurace a veliká spokojenost i s příjemnou a milou obsluhou! Návštěvu můžu jen doporučit.
> 31. 01. 2017 - Le Grill, The Grand Mark Hotel: Večeře v rámci GRF byla moc...
Večeře v rámci GRF byla moc příjemná. Zejména pupek a dezert byly naprosto skvělé, velice spokojení jsme byli i s vínem. Obsluha milá a pozorná. Předkrmový tataráček nám přišel trošku slabší, ničím moc nezaujal. Celkově jsme ale byli moc spokojení a návštěvu můžeme jen doporučit.