Profil uživatele
avatar

Kubajs

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
2
0
Počet komentářů 16
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 10

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 6

Moje komentáře

> 24. 04. 2017 - Café Imperial: Tak bohužel dlouho...
Tak bohužel dlouho očekáváná navštěva se nepovedla. Byli jsem snad jediní čeští navštěvníci, proto obsluha byla dost zdrženlivá a více si všímali cizinců, bohužel. Hlavní chod v podobě vyhlašených líček super, ale tunák totálně nezvládnutý a dle požadovaného stupne medium rare nám přistal na stole well well done, což se nedalo jíst. Aspon že dezert nám zvedl naladu. Bohužel tím jak se prezentují, to bylo spíše zklamaním.
> 24. 04. 2017 - Blackdog Bar&Grill: BD patří do top10...
BD patří do top10 burgráren, ale furt se má co učit. Některé varianty burgeru vynikající, jiné malo dochucené bohužel. Bohužel ne vždy se povede stupeň propečení, což sráží kvalitu zažitku. Ceny bohužel taky nepatří k tomu pozitivnímu. Šerák za 39? Jako to nee :-D Ale i tak, když se nachazíme v Berouně, tak rádi zajdeme na burger.
> 17. 02. 2017 - Grand Cru: V rámci GRF jednoznačně...
V rámci GRF jednoznačně nejlepší zážitek. Obsluha po dlouhé době vynikající, nevtíravá a pozorná. Jídlo bylo vynikající, jen možná tužší kachní prso, ale to je věc názoru. Vína trochu slabší, ale sklenka Deutz na začítek super. Nemůžu nic jiného, než navštívit znova restauraci.
> 07. 02. 2017 - Spices Restaurant and Bar, Mandarin Oriental: Stejně jako v milých letech...
Stejně jako v milých letech vynikající. Z jídla nemám co vytknout, možna chilli omačce k rolkam, ale jinak to bylo vynikající. Obsluha opět nezklamala, milá přátelská. Koktejl na začátek velmi milým překvapením, mohlo by to tak být všude ;-) Prostory vkusně zařízené. Na závěr setkání s šéfkuchařem bylo příjemnou tečkou téhle návštěvy v rámci GRF. Příště zase :-)
> 07. 02. 2017 - Aureole Fusion Restaurant & Lounge: Navštěva v rámci GRF hned...
Navštěva v rámci GRF hned první den nebyla štastná volba. Po usazení se táhl z okolí smrad čistících prostředku, chvalihodné, že vyčistili před příchodem stůl, ale chlorem se to nedělá. Bohužel tohle navodilo špatnou atmošku a pak už se to táhlou celou večeři. Oblusha se snažila a nemám co vytknout. Předkrm dobrý, s hlavním chodem už to nebylo tak slavné. Panenka neměla skoro žádnou chut, ale bůček výbornej. Dezert to celé aspon trochu vyvážil, pěna byla famozní, ale ten led trochu zbytečnej.