Profil uživatele
avatar

habenes

Gourmet

Carpe Diem

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
0
1
Počet komentářů 14
Ohodnocené restaurace 0
Účast na gastroakcích 17

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2017: 3

Moje komentáře

> 17. 02. 2018 - Villa Richter: Restauraci jsme si vybrali...
Restauraci jsme si vybrali po zkušenosti z minulého GRF, kdy jsme byli nadšeni. Tentokrát jsme šli s přáteli. Jídlo bylo zajímavě sladěné a chutné, černá rýže netradiční, víno bílé naprosto vynikající. Bohužel obsluha oproti loňsku na nižší úrovni. Kamarádka má alergii na citrusy a proto jsme požádali o rybu bez omáčky, bylo přislíbeno, doneseno však s ní. O účet jsme také museli žádat dvakrát. Prostředí se nám líbilo.
> 17. 02. 2018 - U Malířů 1543: Nejvíce nás oslovil...
Nejvíce nás oslovil tataráček, který byl nad rámec degustace, byl opravdu výtečný. Jinak celkové menu bylo chutné, ale nemohu říci, že by ohromilo. Vína dobrá. Prostředí ovšem skvělé, obsluha příjemná.
> 17. 02. 2018 - Francouzská restaurace Art Nouveau: Jídlo bylo velmi dobré,...
Jídlo bylo velmi dobré, malinko výhrady jsem měla k prosciuitu z jeleního hřbetu. Skvělá humrová polévka, úžasně servírovaná. Sommelier nám skvěle vyprezentoval vína, která byla lahodná. Prostředí restaurace je samo o sobě příjemným zážitkem. Doporučuji k návštívení.
> 22. 01. 2018 - Marriott hotel, Midtown Grill: V rámci GRF jsme navštívili...
V rámci GRF jsme navštívili Marriott hotel, Midtown Grill. Jídlo bylo výborné, amuche-bouche navíc byl opravdu slvělý. Jen květákovém rizoto bylo kašovité. Ovšem hovězí výborné. Zákusek navíc měl skvělou vailkovou šlehačku. Podávané víno, zvláště BV bylo úžasné. Dali jsme si na úvod koktel z Bourbon baru od barmana Tomáše Toky, velmi osvěžující. Personál pozitivní a vstřícný. Kamarádka uvedla, že má alergii na citrusy a obsluha společně s kuchaři upravili chody. Doporučuji navštívit.

Moje gastrofotky

Fotky z komentářů