Profil uživatele
avatar

pepinka

Gourmet

Oblíbenost uživatele
  0
Oblíbenost komentářů
3
0
Počet komentářů 10
Ohodnocené restaurace 1
Účast na gastroakcích 4

Ohodnocené restaurace

Počet hodnocených restaurací v ročníku GR2018: 1

Moje komentáře

> 12. 12. 2017 - U Sapíků penzion: Do Klokočné jsme rádi...
Do Klokočné jsme rádi jezdili, protože tu bylo dobré jídlo a celkem slušné prostředí, což na českém venkově není obvyklé. Situace se však dle našeho názoru mění k horšímu. Bohužel je to nejvíc vidět na jídle. Jen namátkou - paštika s brzlíkem chutnala jak paštika v alobalu, vývar byl velmi slabý, něco na způsob bujabézy ( snad se to tak česky přepisuje) bylo velmi nedobré. Prostředí už by také chtělo změnit, jsem také názoru, že interiér působí až rušivě.
> 14. 07. 2017 - Fabrika hotel: Lze napsat jen málo,...
Lze napsat jen málo, výrazně se zhoršili. Naše první návštěva nás velmi naladila, jídlo bylo skutečně dobré a šmrncovní. Pečené hovězí žebro bez chyby. Při druhé návštěvě všechno -obsluha, jídlo i prostředí ( v podstatě zájezdové či podnikové akce) podprůměrné.
> 14. 07. 2017 - Farma hotel: Jedním slovem hrůza -...
Jedním slovem hrůza - prostředí - prachobyčejný nevkusný výčep, obsluha děsná a jídlo, které se nedalo jíst. Vrtalo mi hlavou, kdo mohl tuto restauraci hodnotit kladně. Musel mít hodně velký hlad. Ale pak mu asi nebylo nejlíp.
> 13. 07. 2017 - Chateau Kotěra: Vzhledem k tomu, že v...
Vzhledem k tomu, že v českých vesnicích se málokdy najde restaurace s dobrým jídlem, natož při obědových menu, velmi rádi jsme sem z chalupy jezdili. Bohužel v poslední době jde úroveň jídla velmi dolu. To co např. předložili jako čínu, bylo nepoživatelné. Obsluha to sama uznala a jídlo neúčtovala. To je slušné ,ale chuť na to, jít sem poobědvat znovu mi to už nikdy nevrátí.
> 13. 07. 2017 - Chateau Herálec, Boutique Hotel & Spa by L'OCCITANE, Honoria: Tak jako je prostředí,...
Tak jako je prostředí, zařízení i personál celého zámku bez poskvrnky, o jídle to bohužel říci nemohu. Po třetí návštěvě omrzí snídaně a na hlavním jídle se také najde řada věcí, které by se daly zlepšit. Je to škoda, protože Chateau by si prvotřídní kuchyni zasluhovalo. Ceny by už na patřičné úrovni byly.
> 05. 07. 2017 - Babiččina zahrada: Restaurace nás celkem...
Restaurace nás celkem překvapila. Jídlo bylo vzhledem k našemu vyššímu věku jak od maminky. Za ptáčky by se nemusel stydět ani pan Brabec, byly moc dobré a takové jaké mají být. Vzhledem k tomu, že porce byla vysoce nad mé možnosti, bez problémů ho příjemná obsluha zabalila a večer jsem si pochutnala ještě jednou. Je to prostě dobrý český oběd( i večeře) .Máme-li chuť na české ( a dá se říci i na rakousko -uherské jídlo), vracíme se sem.
> 05. 07. 2017 - Grand Cru: Navštívili jsme GC v rámci...
Navštívili jsme GC v rámci GRF. Měli jsme pocit vážených hostů, obsluha byla velmi dobrá, na Prahu až nezvyklá, přátelská a milá. Co je ale nejlepší - výborné jídlo a doprovodné pití, menu bylo skvělé. Moc se těšíme na další návštěvu.
> 03. 07. 2017 - Miura hotel: Kuchyně bez jakékoliv...
Kuchyně bez jakékoliv výhrady, škoda že pan šéfkuchař nevaří v Praze. Vaří skvěle. Obsluhující personál byl příjemný. Horší jsou již hosté, restaurace tohoto typu by měla trvat na jisté úrovni. Sestrkané stoly na terase nejsou nic moc... Ale to proč člověk do restaurace jde - výtečné jídlo- zde skutečně mají.
> 03. 07. 2017 - Augustiniánský dům, Symfonie: Při týdenním pobytu jsme...
Při týdenním pobytu jsme nenašli na jídle ani jedinou chybu. Jeho kvalita je velmi vysoká, kvalitní jsou i suroviny, snídaně byly prvotřídní. Personál velmi milý a ochotný.
> 03. 07. 2017 - Větruše: Pokud v Ústí neexistuje...
Pokud v Ústí neexistuje restaurace s lepší kuchyní a příjemnějším prostředím než je Větruše, je zde velký prostor pro to založit novou restauraci. Místní koprovka doporučovaná jako specialita prakticky nebyla k jídlu. Obsluha nestála vůbec za nic.Mladí číšníci povlávali po sále a nebyli ani na ozdobu. To v jakém prostředí je Větruše položena nelze přičítat restauraci k lepšímu. Interiér je ale nemoderní a procovský. Je toho třeba hodně zlepšovat.