VYHLEDEJTE A HODNOŤTE

Info pro restaurace

Informační leták ke stažení

Leták o službě Akce restaurací

 

Co je rozšířená prezentace a služba AKCE RESTAURACÍ?

 

Rozsířená prezentace umožňuje spravovat vybrané údaje profilu restaurace a vytvářet vlastní reklamní banner AKCE RESTAURACÍ.

 

Tato služba Vám nabízí možnost oslovit uživatele projektů Grand Restaurant nad rámec standardní prezentace Vaší restaurace. S její pomocí můžete kdykoliv aktuálně informovat návštěvníky stránek Grand Restaurant o akcích probíhajících ve Vašem podniku. Tato informace se bude zobrazovat nejenom u profilu Vaší restaurace na webu a v mobilní aplikaci Grand Restaurant, ale i formou banneru na home-page Grand Restaurant. Rozšířené informace o jídelním a nápojovém lístku můžete pak ve svém profilu prezentovat na záložce MENU.

 

 

Kolik uživatelů oslovíte?

 

Stránky Grand Restaurant mají průměrně 5.000 přístupů denně.

 

Mobilní aplikaci pro iPhone a Android si nainstalovalo již 70.000 uživatelů.

 

FaceBook stránky Maurerův výběr Grand Restaurant mají 14.600 fanoušků.

 

 

Jak služba funguje?

 

AKCE je reklamní banner, který se bude střídavě zobrazovat na Home-Page Grand Restaurant a dále staticky v detailu Vaší restaurace na webu a v mobilní aplikaci Grand Restaurant a na zvláštní stránce s výpisem všech aktuálních akcí.

 

AKCE může obsahovat obrázek, titulek a text nebo jenom titulek a text. Datum trvání akce je povinné.

 

Vytvoření AKCE i vyplnění záložky MENU provádíte samostatně na internetu v našem webovém rozhraní ke kterému získáte přístupové údaje pro Vaši restauraci.


Vytvářet a aktualizovat obsah můžete kdykoliv, odkudkoliv a kolikrát potřebujete.

 

 

Kolik to stojí?

 

Cena rozšířené prezentace s bannerem AKCE RESTAURACÍ pro rok 2018 je 1900 Kč bez DPH.

 

 

Jak službu objednat?

 

Zašlete nám e-mail s objednávkou, který by měl obsahovat název a adresu restaurace, IČO pro fakturaci, kontaktní osobu a telefon, na adresu: milan@grand-restaurant.cz

 
Po obdržení objednávky zašleme fakturu k úhradě a zajistíme přístup ke službě, takže ji budete moci hned začít používat.
 
 

Návod k používání

 

Jednoduchý návod si stáhněte zde: Navod Grand Restaurant.pdf

 
 

Podmínky používání služby

 

Restaurace získá jedinečný přístupový kód do administrátorského systému.

 

Použitím tohoto přístupového kódu se restaurace zavazuje k souhlasu s těmito podmínkami používání.

 

Restaurace může provádět úpravu vyhrazeného obsahu na virtuálním prostoru, který je určený výhradně pro obchodní prezentaci restaurace a nesmí být žádným způsobem poskytnutý k prezentaci třetí strany, ať už bezplatně nebo za úplatu.

 

Restaurace se zavazuje k používání služby v souladu s dobrými mravy a nepoužije tyto technické prostředky k poškození poskytovatele, jakýchkoliv osob ani ostatních subjektů, jako jsou zejména další restaurace bez ohledu na to zda jsou nebo nejsou obsažené v Maurerově výběru Grand Restaurant. 

 

U Akce je třeba vždy zadat termín konání. Po skončení termínu se automaticky ukončí její zobrazení. Počet Akcí během trvání služby není omezen, restaurace ale může mít vždy zobrazenu nejvýše jednu Akci. Akce může trvat 1–10 dní a může se zobrazit až 10 dní dopředu před začátkem konání.

 

V případě porušení těchto podmínek má provozovatel služby právo Restauraci tuto službu částečně nebo úplně pozastavit.

 

Restaurace se právně zavazuje k převzetí veškeré zodpovědnosti za informace a obrazové materiály zvěřejněné prostřednictvím služby. Také se zavazuje, že neposkytne přístupový kód žádné třetí straně a bude jej na vlastní zodpovědnost chránit před jakýmkoliv zneužitím.

 

Nejsme povinni textové a obrazové informace a soubory uchovávat a archivovat ani je nevracíme zpět. Zavazujeme se, že tyto informace nepoužijeme k žádným jiným účelům než pro jaké byly restaurací poskytnuty.

 

Používání služby neopravňuje restauraci k požadavkům na úpravu názvu profilu, textu o restauraci (Zvláštnost) ani k požadavkům na smazání nebo úpravu komentářů a hodnocení uživatelů.

 

Vyhrazujeme si právo bez upozornění službu po technické stránce upravovat nebo rozšiřovat.

 

 

 

Úplné znění podmínek užívání služby najdete na webu zde:

 

Podmínky užívání služby Akce restaurací (web on-line)

 

nebo je ke stažení jako dokument DOCX zde: 

 

Podmínky užívání služby Akce restaurací (DOCX)

 

 

Ukázky zobrazení AKCE

Akce na Home-Page Grand Restaurant
Akce na detailu restaurace
Akce na seznamu aktuálních akcí
Akce v mobilní aplikaci Grand Restaurant 
Chuť přichází při jídle.
Francois Rabelais
Top
English